W dzisiejszych czasach reklama wydaje się być najważniejszą dźwignią handlu – wie o tym nawet mały szkrab

Dziś trudno sobie wyobrazić spółkę, która nie reklamowałaby się w żaden sposób. Rzecz jasna reklamy w telewizji są zarezerwowane dla gigantów, ponieważ są niezwykle drogie i niewielkie Przedsiębiorstwa nie są w stanie sobie pozwolić na ten sposób promocji.
Jednak, istnieje jeszcze wiele innych metod na dotarcie do ewentualnego nabywcy.

oklejanie samochodów

Autor: Christopher Sessums
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy możliwość pojawiać się na przeróżnego rodzaju targach. Możemy wręczać drobiazgi, jak na przykład długopisy z naszym logo. Na dodatek jeśli jeździmy firmowym samochodem, to mamy możliwość je obkleić tak, by było mobilną promocją naszej spółki. Nie musimy za to uiszczać żadnych składek, ponieważ wóz należy do nas. Jedyne co jesteśmy zobligowani uczynić to zapłacić jednorazowo za oklejanie samochodów firmowych. Dobrze byłoby załatwić wszystko za jednym razem, gdyż jeśli posiadamy ich co najmniej kilka, to możemy spytać o jakiś rabat. Nie zapominajmy, że reklama (kasetony Kraków) na samochodzie powinna przyciągać wzrok ludzi, ale nie może być nazbyt drobiazgowa. Zbyt duża ilość detali sprawi, że przechodnie nie zdążą wszystkiego przeczytać i w konsekwencji zniechęcą się. Powinniśmy zatem podumać czy jest na przykład sens podawania adresu korespondencyjnego, jeśli możemy po prostu podać adres strony internetowej. Rozstrzygnięcie rzecz jasna należy do nas. Warto także rozważyć szatę graficzną reklamy oraz jej kolory.

W takiej dziedzinie mogą nas wesprzeć graficy z firmy, u której zamówimy oklejanie samochodów. Możemy się u nich spotkać oraz podyskutować o naszych ogólnych wytycznych dotyczących zlecenia.