Twoi pracownicy nie są kreatywni? Zorganizuj dla nich wyjazd firmowy połączony ze spływem pontonem, a na pewno uzyskają oni dodatkową siłę do działania!

Aktualnie wiele ludzi zatrudnionych jest w ogromnych przedsiębiorstwa. Niestety zazwyczaj właściciele takich firm zapominają o tym, jak ważne jest troszczenie się o swoich podwładnych. Jeżeli i Tobie się to zdarza, to już teraz powinieneś przeczytać ten materiał i dowiedzieć się co trzeba zrobić, aby Twój personel był usatysfakcjonowany i zmotywowany do działania.

Ski-Raft organizator imprez firmowych w Dolinie Kłodzkiej

Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą rzeczą, którą jesteś w stanie dla nich zrobić jest opłacenie ponadprogramowych warsztatów , a także kursów. (Kłodzko Hotele) Nie każdego stać na to, by opłacić subsydiarne zajęcia z języka obcego, mediacji czy zarządzania. Pracownicy będą uradowani, iż mają certyfikat o zrealizowaniu kursu, Ty tymczasem będziesz posiadał bardziej wykwalifikowanych ekspertów. Następną rzeczą, na pewno bardziej atrakcyjną będzie wyprawienie wyjazdu integracyjnego. Wszyscy Twoi podwładni niewątpliwie z zapałem zareagują na taki wyjazd.

Jeśli na własną rękę nie chcesz tego planować, to wtenczas dobrze jest udać się do biura podróży, jakie zaplanuje taki wyjazd tylko dla Twojej firmy. Obecnie bardzo powszechne są imprezy firmowe (inoffice – przestrzeń coworkingowa) Kotlina Kłodzka, podczas których można powiązać przyjemne z pożytecznym. Najlepiej postawić na hotel w śródmieściu, bowiem stąd dostaniemy się wszędzie komunikacją miejską.

impreza

Autor: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Zazwyczaj rezerwując hotel mamy w pakiecie śniadania, co jest bardzo wygodne. Obiad jesteśmy w stanie z kolei zjeść w restauracji, jaka serwuje miejscowe posiłki. Dobrze jest zdać sobie sprawę z tego, iż imprezy firmowe Kotlina Kłodzka nie mogą się odbyć bez spływu pontonem. Więcej informacji tutaj. () Taka atrakcja przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom adrenaliny. Taka rozrywka z pewnością spodoba się również damom, które nie lubią mocnych przeżyć. Płyniecie pontonem po tak malowniczej okolicy jest prawdziwą gratką. Po dniu pełnym przeżyć przyjemną niespodzianką będzie wizyta w SPA czy też kinie.

Jeżeli masz głowę na karku, to sam możesz zaplanować taką wyprawę dla swoich specjalistów. Możesz mieć pewność, że po weekendzie spędzonym na rekreacji będą oni wydajniejsi w firmie. W dodatku poznają się od innej strony i najprawdopodobniej będzie im się lepiej kooperować. Takie wydarzenia winny odbywać się przynajmniej raz do roku.