Darmowy a przy tym bezpieczny program do złożenia zeznań rocznych

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie rozliczenia rocznego. Kiedy chcemy wypełnić PIT bez wychodzenia z domu, jak zawsze z pomocą przychodzi program z MF, łatwy do pobrania ze strony internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Program ten jest najbardziej innowacyjną aplikacją do składania PIT – obsługuje 5 najpopularniejszych systemów operacyjnych i rozlicza ogromną ilość deklaracji – załączniki do pita 28.

W programie e-pity stosunkowo łatwo możemy uzupełnić np.

Spodobał Ci się nasz wpis? Wejdź zatem do kolejnego posta i sprawdź jakie dodatkowe źródło stało się naszą motywacją. Fajnej lektury!

PIT 37 z wszystkim załącznikami. Nie trzeba znać się na podatkach, bo gdy używamy kreatora, aplikacja podpowie, które kwestionariusze należy wybrać i wypełnić oraz zasugeruje, jakich dokumentów będziemy potrzebować, aby bez kłopotu wypełnić zeznanie.

W ten sposób wypełnimy PITy 2017 szybko i bezpiecznie. To bardzo ważne, aby wypełnić PIT 37 korzystając z zaufanego programu. Bezpieczeństwo danych to najwyższy priorytet, więc szalenie ważne jest to, iż nasze dane są zachowywane wyłącznie na naszym komputerze. Nie są lokalizowane na żadnych serwerach zewnętrznych, a transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku. Ważne jest też, iż poprawność aplikacji PITy 2017 sprawdź Pity 2017 i jego kompatybilność z obecnymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Poprawne działanie i przydatność aplikacji potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od kilku lat używają programu e-pity, wypełniając deklaracje swoich klientów – przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, nagrano także filmik, który jest instrukcją wypełniania deklaracji.