Aplikacja przeznaczony dla działów księgowych

Zakładając działalność gospodarczą, każdy z przedsiębiorców musi podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia działu księgowego i sposobu opodatkowania swojej firmy. Dzięki podatkowej księdze przychodów i rozchodów, przedsiębiorca może zapisywać wydarzenia gospodarcze jakie zachodzą w jego firmie. Podatkowa kpir służy do ustalenia dochodu lub straty danego podatnika, za pomocą chronologicznego zestawienia przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego dokonuje się wedle zasad ogólnych – czyli skali podatkowej albo podatku liniowego.

księgowa

Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Prawo narzuca formę jak i sposób prowadzenia podatkowej Kpir. Pośród najbardziej znanych sposobów prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, rozróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program dla księgowych oraz KPiR on-line.Pragnąc oszczędzić czas, stres oraz pozbyć się nieścisłości, zw. z odręcznym rejestrowaniem zdarzeń gospodarczych, warto zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, który w sposób prosty dokona spisu sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online hiperłącze to prosta, wygodna i intuicyjna usługa. Zintegrowany pakiet programów, w jednej aplikacji dostarcza wszystkich niezbędnych funkcji do całkowitej obsługi przedsiębiorstwa – od zarządzania sprzedażą towarów i usług, poprzez gospodarkę magazynową, a skończywszy na obsłudze księgowości KPiR. Prosty w obsłudze interfejs pozwala w łatwy sposób wystawiać faktury VAT i rachunki, rejestrować koszty i płatności, generować sprawozdania finansowe spółek, użyteczna treść dokumenty i wiele innych.
przy komputerze

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program ten jest ceniony na rynku podatkowym, już od ćwierć wieku i ulepsza pracę małych i średnich działalności gospodarczych jak i biur księgowo – podatkowych.Program polecany jest dla działalności gospodarczych, gdzie używana jest mała księgowość: kpir lub prawo rodzinne warszawa Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program księgowy, który można samodzielnie skonfigurować. Można wybrać m.in.: kpir, ZUS składki, kontynuuj czytanie środki trwałe, VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdej firmy bez względu na sposób księgowania. Program jest na bieżąco aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami. Prócz tego można także skorzystać z darmowego e-szkolenia, które upraszcza wdrożenie do programu.