Odnajdź swoją pasję i stań się oryginalny jak nigdy do tej pory

Jak się wyróżnić, jak być nietuzinkowym? Za często myślimy o takich, co pragną być zauważalni, że są to osoby płytkie i próżni, marzą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia jedynie popularności! Oczywiście to błędne postrzeganie, gdyż każdy z nas – ekstrawertyk czy introwertyk – chce uznania, chcebyć wyjątkowa, nie chce jednocześnie, żeby jego życie było nudne. Co więc zrobić, żeby być zjawiskowym?

tancerka w specjalnym stroju

Autor: Frank Kovalchek
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi, co preferują rzucać się w oczy istnieje prosty sposób: zabawne gadżety, typu koszulki z napisem to niezawodny sposób na sukces wśród innych ludzi. Trudno przypuszczać, ażeby tego typu koszulka nie skupiła na sobie uwagi innych. Można potwierdzić, iż noszą tego typu ubrania tylko osoby, które są nieinteresujące, lecz to oczywiście rażąca niesprawiedliwość i nadużycie!

Wiadomo, iż najlepiej nosić koszulkę z nadrukiem przykładowo jakiegoś bandu muzycznego, o jakim będziemy posiadali jakieś pojęcie. To będzie znaczyć, że nosimy taką koszulkę „po coś”, iż słuchamy takiej muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Jeśli nosimy taki ubiór, bo to modne, prędko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli jeszcze bardziej: z jednej strony, zero kompetencji (czyli zero wiedzy o danym bandzie muzycznym, zjawisku), z drugiej, kpina z naszego pozerstwa. Ciekawe są również takowe koszulki jak ta.

Łowienie ryb

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wobec tego zostać oryginalnym a jednocześnie nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest prosta: pielęgnuj własne pasje. Oczywistym jest, że najkorzystniej mieć takie hobby, aby każdego zadziwić.

Czy zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to naciśnij to (https://moveforlife.pl/) i przeglądnij tam nowe zajmujące wpisy. Nie zwlekaj!

Możesz przecież kolekcjonować rzadkie antyki czy rzadkie płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednakowoż dla Ciebie są to przedmioty nie na sprzedaż

Nie powinieneś jednakowoż czuć się mniej wyjątkowy, jeśli masz we własnym zestawie kolekcjonerskim mniej znaczącego kalibru rarytasy. Najistotniejsza pasja, to ona kreuje w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych rezultatów. Człowiek bez takiego przekonania jest niestety samotny, nie posiada punktu odniesienia i brak mu pełnego przekonania, iż to wszystko, całe życie ma sens. Jak ważna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których kolekcjonowanie różnych przedmiotów, trwa już od dawna. Traktują oni własną kolekcję jak najbliższą rodzinę, nie oddali by jej nawet pod groźbą.