Długotrwały proces sądowy oraz postępowanie komornicze a może błyskawiczna sprzedaż wierzytelności? Jakie rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

Jeśli pożyczyliśmy komuś pieniądze, to często pojawia się tak zwany „paradoks pożyczającego”. To nam jest niestosownie prosić o zwrot gotówki. W przypadku, kiedy kwota nie jest znacząca, nie posiadamy problemu. Jeżeli zdecydowaliśmy się na pożyczenie dużych pieniędzy, a osoba, która je wzięła nie spieszy się z ich oddaniem, wówczas mamy spore kłopoty. Co począć w takiej sytuacji? Jak odzyskać środki?

Portret doradcy finansowego oraz jego obowiązki

Doradca skarbowy to osoba, która wykonuje swój fach na własną rękę i nie jest powiązana z żadną konkretną instytucją skarbową. Ten niezależny fach jest fachem bardzo odpowiedzialnym, wskutek tego jako doradca finansowy Lublin nie może pracować każdy. Osoba taka musi być nade wszystko godna zaufania oraz solidna. Jej najistotniejszym celem stale powinno być dobro Klientów, jacy nadchodzą po radę. Nierzadko od rad doradcy finansowego zdoła zależeć pełny majątek Klienta, toteż na tym stanowisku istotna jest rozwaga, a także profesjonalizm.