Portret doradcy finansowego oraz jego obowiązki

Doradca skarbowy to osoba, jaka wykonuje swój fach na własną rękę i nie jest powiązana z żadną konkretną instytucją finansową. Ten oddzielny fach jest zawodem niezmiernie odpowiedzialnym, dlatego jako doradca finansowy Lublin nie może pracować każdy. Osoba taka musi być po pierwsze godna zaufania oraz obowiązkowa. Jej najważniejszym celem wiecznie powinno być dobro Klientów, jacy przybywają po poradę. Często od rad doradcy finansowego zdoła zależeć pełny majątek Klienta, wobec tego na tym stanowisku znacząca jest rozwaga, oraz także profesjonalizm.

Długotrwały proces sądowy oraz postępowanie komornicze a może błyskawiczna sprzedaż wierzytelności? Jakie rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

Jeśli pożyczyliśmy komuś pieniądze, to często pojawia się tak zwany „paradoks pożyczającego”. To nam jest niestosownie prosić o zwrot gotówki. W przypadku, kiedy kwota nie jest znacząca, nie posiadamy problemu. Jeżeli zdecydowaliśmy się na pożyczenie dużych pieniędzy, a osoba, która je wzięła nie spieszy się z ich oddaniem, wówczas mamy spore kłopoty. Co począć w takiej sytuacji? Jak odzyskać środki?