Gry komputerowe dla całej rodziny Zobacz nasze sugestie

Są rodzice, którzy twierdzą, iż ich dzieci spędzają całe dnie na bezsensownym marnowaniu czasu przed monitorem. Powinni jednak wiedzieć, że korzystanie z gier z umiarem i rozwagą, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Dodatkowo ma wiele zalet. Naukowcy udowodnili, że osoby grające w gry są w stanie przyswoić znacznie więcej wiadomości, na dłużej je zapamiętują oraz stają się bardziej inteligentne.

Istnieją gry umożliwiające rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania.

Sprawdź autorski serwis (http://www.akademiasklep.pl/)! Tam czeka na Ciebie następna świetna porcja szczegółowych postów na ów temat. Nie pożałujesz!

Gry, które wspomagają. Mały Franek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w przyszłości zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto zdecydować się na zakup konsoli?

Zwłaszcza, że akurat miała premierę jej najnowsza odsłona. A wraz z nią, przy pomocy gry Driveclub będzie nam dane poczuć świat najlepszych samochodów sportowych. Co interesujące, wszystkie akcje obserwujemy z punktu widzenia kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy to my prowadzili samochód. Autorzy gry zadbali nawet o takie szczegóły, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak pokazuje życie, prędzej czy później konsolę polubi reszta familii. Dla taty, idealną rozrywką będzie gra inFamous Second Son, w której wreszcie będzie miał przyjemność spełnienia swych dziecięcych fantazji i wczucia się w rolę człowieka z nadludzkimi umiejętnościami.

Zdumiewająca fabuła – to powód dla którego powinniśmy przygotować miejsce na regale dla tej emocjonującej gry.

Mamy natomiast, poprzez przyjemnie wyczerpującą zabawę, zadbają o figurę, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to również niezwykła i ciekawa propozycja do uprawiania aktywności fizycznej. Konsola do gier wyposażona jest w czujnik ruchu, pozwalający na wykonywanie ćwiczeń przed ekranem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – zabawę z gimnastyką. Pamiętajmy, że nic nie może zastąpić nam ruchu poza domem, ale gdy deszcz za oknem… Właśnie w takie dni, gdy aura nie motywuje nas do wyjścia na dwór możemy zapomnieć o nudzie. Z padem w dłoni przeniesiemy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów. Emocje gwarantowane!