Dlaczego należałoby wybrać się do Suchej Beskidzkiej?

Kiedy nadchodzi lato wzrasta chęć podróżowania. Nie w każdym przypadku jednak nie mamy dosyć wiele czasu na długie, dalekie wyprawy albo nie mamy dosyć dużo funduszy, aby na teką wycieczkę wyjechać.

kask

Autor: scx.hu
Źródło: scx.hu
Jednak niechaj te wszystkie aspekty nie będą wymówką, ponieważ niedaleko od Krakowa mieści się wiele godnych obejrzenia miejsc, do jakich możemy dojechać bez potrzeby wydawania większej gotówki. Jednym z takich miejsc jest z pewnością Sucha Beskidzka, która rzadko staje się obszarem turystycznym. Niewielki skutek dają też poszukiwania informacji o tym miasteczku w mediach i przewodnikach. Przyczyna tego stanu rzeczy wydaje się prozaiczna – w tym miasteczku nie ma jakikolwiek znaczniejszych komercyjnych atrakcji, które fundowałyby jemu ogólnopolską reklamę, jak także nie ma w tamtym miejscu rozbudowanej bazy noclegowej podczas, kiedy w mieście działa doceniana Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii. Jest to smutne, ponieważ pokazuje to jak dzisiaj nawet interesujące i wartościowe miejsca, mogą być mało znane, jeżeli nie jest zapewniona nowoczesna Promocja.
Chevrolet

Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl
Jednak taki fakt może też pełnić rolę pozytywną, gdyż Sucha Beskidzka jest cichym i pięknym miasteczkiem, jakim zostaną zachwyceni wszyscy ci, którzy potrzebują wypoczynku z historią w tle. A jest tam co oglądać.

Jeśli masz ochotę przeczytać więcej informacji na omawiany w tym tekście wątek, to zobacz tutaj śmiało uzupełniające informacje (http://pl.beonigroup.com/).

Przede wszystkim zadowoleni będą z przebywania w Suchej Beskidzkiej rodzice z małymi dziećmi, gdyż jest tam dużo miejsc, które można by zwiedzać również z wózkiem, który nie zaklinuje się na za wąskich ulicach, chodnikach, zbyt wysokich krawężnikach albo niewygodnych alejkach. Tu z dzieciakami można przemieszczać się bez kłopotu.

Rodzice z dziećmi nie będą niewolnikami turystycznych tłumów, ponieważ ich tu zwyczajnie nie ma. Bardzo ciekawe jest to, że popołudniu miasteczko jest wyludnione, a turyści spacerują bez pośpiechu.