DJ na wesele albo orkiestra – pytanie które zadają sobie wszyscy Młodzi organizujący przyjęcie weselne

W trakcie przygotowywania przyjęcia ślubnego zbliża się chwila, w jakim należy obrać oprawę muzyczną. Bardzo często najpierw zastanawiamy się czy obrać zespół muzyczny czy DJ na wesele, a późniejprzygotowujemy listę utworów przy, których będziemy się bawić. Kiedy myślimy czy zamówić DJ na wesele czy orkiestrę, niejednokrotnie nie wiemy do końca jaką podjąć decyzję. Na przekór pozorom nie jest wcale prosty i powinien zostać starannie przemyślany.

Tradycje weselne

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Chyba nikt z Nas nie chce aby goście weseli bawili się przy melodii techno puszczanej przez DJ-a, ani przy orkiestrze, której solista nie umie śpiewać. Przy decydowaniu decydujący jest wiek ludzi zaproszonych i poznanie ich akceptowanego stylu muzycznego. Dla młodszych zaproszonych odpowiedniejszy byłby DJ na wesele, który nie będzie nas zasmucał utworami, jakich nikt nie zna. Jeżeli na weselach królują goście starsi to odpowiednim decyzją jest orkiestra, jaka zagra zarówno piosenki „starej daty” i też nowości dla młodej cząstki gości. Ważnym składnikiem decydującym o wyborze jest koszt.

Chcę namówić Cię na dobre www (http://www.bajkowyslub.com/produkty/numerki-na-stol-weselny/). To nowiutka strona, która zawiera masę ciekawych wpisów. Przyjemnie będzie też, jeżeli zostawisz recenzję.

Wiadomo, iż Młoda Para szukają na każdym kroku oszczędności i temu obranie DJ na wesele jest z pewnością trochę tańsze, ponieważ przeważnie zespół składa się z minimum 3-4 osób. Cena zależna jest głównie od wielkości miejscowości, ilości zaproszonych gości, okresu w jakim jest wesele, długości zabawy weselnej itp.

Muzyka grana na żywo jest na pewno stosowniejsza i gdy w zespole weselnym znajduje się wyśmienity wodzirej potrafi rozkręcić niedostatecznie aktywnych członków familii. Bez wątpienia wybór zespołu muzycznego jest trudny, bardzo często wybieramy ją wypytując znajomych albo członków rodziny. Często niedroga orkiestra to grupa znajomych, jacy chcą sobie dorobić i nie bardzo przywiązują wagę do oprzyrządowania, nagłośnienia, prowadzenia zabawy i nie raz lubią popijać twierdząc, że „to na ładniejszy głos”. Koniecznym jest pamiętać, iż muzyka na weselu jest najważniejsza. Bez niej nawet najznakomitsze dania i najpiękniejsze stroje nie zastąpią udanej zabawy.

Więcej: DJ Mario – dj na wesele Brzeg