Z jakiego powodu należy się reklamować telebimach?

Wszyscy obecnie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest istotny. Lecz aby reklama przyniosła pożądany efekt musi być widoczna. Z tej przyczyny pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama outdoor, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miejscowościach, ma zwrócić uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też musi być odpowiednio duża i interesująca, posiadać odpowiednie wymiary oraz niebagatelną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez światło, barwy i dynamikę obrazu. Przede wszystkim ważne jest, aby została widoczna i co więcej – pozostała w pamięci odbiorców. Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stały się ekrany wizyjne, których matryca składa się z diod LED.

Reklama na telebimie:
* jest doskonale widoczna o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych,
* dociera do szerokiego kręgu odbiorców ocenia się, że telebim dociera do prawie 90% społeczeństwa)
* ma większą przewagę niż wielkoformatowe ekrany plazmowe czy plakaty,
* nie tylko szybko trafia do przyszłych klientów, ale także koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany znajdowały się w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu wartym zainteresowania miejscem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bliskie sąsiedztwo Castoramy czy galerii Polskie Meble – medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten znajduje się w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu. Plusem jest również bezpośrednie położenie takich obiektów jak dworzec PKP razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy siedziba Uniwersytetu im.

Otwórz szczegółowy tekst (https://www.hotel-garden.pl/wesela). Tam znajdziesz pożyteczne wiadomości na to zagadnienie, omówione w artykule.

Adama Mickiewicza.

Akcje marketingowe z wykorzystaniem telebimów charakteryzuje duża skuteczność, dlatego ożywmy swą reklamę!