System do tworzenia faktur dostępny w Internecie.

,,X” to w pełni funkcjonalny, pasujący do obowiązujących przepisów, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla biur księgowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz małych firm. Zezwala na administrowanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych pism.

przykładowa faktura

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Program do fakturowania za pomocą Internetu to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury wystawiać można za darmo i bez żadnych limitów. Specjalny serwer gwarantuje, iż wystawione faktury oraz zapisane na nich informacje nie będą dostępne dla osób do tego nieupoważnionych. Faktury online znajdują się w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich duplikaty wykonywane sa na bieżąco. Minimalizuje to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie mając stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie w danej chwili przebywasz. By posiadać wejście do programu wystarczy tylko dostęp do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niebywale intuicyjny i łatwy do obsługi.
Program do faktur on-line nie wymaga żadnej rejestracji. Wystawić można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca lub rachunek online.

W każdej chwili możesz nanosić poprawki na swoje faktury online.
Wyszukiwarka odszuka też kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany lub wysłany do niego dokument.
Dzięki tego programu szybko możesz też skontrolować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Będziesz wiedział, z którymi przedsiębiorstwami lepiej nie robić biznesów.
Wzór faktury jest czytelny.
Oprócz tego program sam wyliczy kwotę VAT, utworzy zgodną z zasadami klasyfikację towarów czy usług oraz zbuduje bazę danych – kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie są zapłacone w terminie same informują o tym, że minął ich termin płatności.
Program do faktur jest stale modernizowany przez grono fachowych księgowych.
W każdej chwili możesz być pewny, że faktury są poprawnie ponumerowane, poprawnie wyliczone oraz przepisowe z punktu księgowo-podatkowego.
Oprócz tego wsystemie jest funkcja Kadry (Usługi kadrowo płacowe Warszawa) i płace, który daje możliwość:
– zawieranie umów na swobodną formę zatrudnienia z pracownikiem;
– łatwe prowadzenie ewidencji pracowników;
– definiuje pensje, uwzględniając przy tym różnorodne premie płacowe;
– sporządzanie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
Aby uzyskać więcej dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę WWW albo do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z