Pomocne usługi prawne świadczone przez fachowców w stolicy Dolnego Śląska

Kancelaria prawna „LEXPERTS” jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, oraz usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Biznesmen

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Nasze specjalizacje zawierają prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo (zobacz też obsługa prawna szczecin) cywilne, prawo pracy, prawo środowiska i prawo chemiczne, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z okolic Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. Aby sprostać Państwa potrzebom współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, i inne kancelarie adwokackie (poznaj naszych partnerów). W naszej kancelarii profesjonalnej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. Zespół kancelarii budują aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje rozległe kwalifikacje nie tylko w kraju, ale też za granicą.
Jeżeli zainteresowani są Państwo ofertą doradztwa i obsługi prawnej dla firm zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.Dodatkowe informacje o tym jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres oferowanej obsługi prawnej, znajdą Państwo na stronie internetowej lexperts.pl/.