Modne reklamowe gadżety

Instrumentów promocyjnych ci u nas dostatek, co jest rzecz jasna bardzo dobrą wiadomością dla biznesmenów. Lecz, jak to zazwyczaj bywa w przypadku nadmiaru opcji, w pewnym momencie pojawia się kłopot wyboru właściwej strategii.
Mylne decyzje naturalnie pociągają za sobą niekonieczne wydatki, jednak jeszcze groźniejsze są następstwa w postaci pogorszenia wizerunku jednostki.

Biznesman

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Praktyka pokazuje, iż najmniejsze ryzyko wiąże się z oparciem swojej promocji na reklamie zewnętrznej. Pewnym z jej przejawów są gadżety promocyjne – poczytaj. Stąd dzisiaj zaproponujemy możliwości spożytkowania gadżetów reklamowych do wzmocnienia wizerunku Waszej firmy. W wielu branżach podstawą promocji jest wychodzenie z propozycją na zewnątrz oraz przedstawianie jej w publicznych miejscach. Może to być przykładowo degustacja wyrobów w supermarkecie. To gigantyczne pole do wykorzystania gadżetów promocyjnych. Kiedy jesteśmy fabrykantem soku, to koniecznie należy go podawać naszym ewentualnym klientom w kubeczku z logotypem przedsiębiorstwa. Wszelkie bezpłatne produkty – to wszystko też musi być opakowane w taki sposób, aby kaPITalnie prezentowało logo (logo 3D) a także inne fragmenty identyfikacji wizualnej. Rzecz jasna typ i jakość gadżetów dobieramy do wybranego odbiorcy (url) – nie ma przecież sensu rozdawanie drogich piór wiecznych zwyczajnym przechodniom. Jednak do managera nie może trafić zwyczajny długopis.
Opaski silikonowe to bardzo dobry produkt marketingowy a także identyfikujący.

Wykonane w 100 % z silikonu, odporne na wodę, wygodne jak też leciutkie. Fabrykanci oferują bransoletki silikonowe w dowolnej kolorystyce z nadrukami czy wytłoczeniami.