Łowca poszukujący skarbów na miarę współczesnego świata

Jak wiadomo współczesna technologia mknie do przodu z prędkością światła. Z tego też powodu tworzone są nowe serie gier, które można odpalać już jedynie na playstation 4. Producenci gier i owych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Ale dla graczy, którzy kochają wszystko, co nowe, ani kupno nowej konsoli ani też kolejnej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na sto procent nie dla osób, które zakochały się w grze uncharted. Niedawno wyszła następna seria uncharted 4, w której nadal jesteśmy awanturnikiem, który szuka skarbów.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż mamy możliwość pakowania się w niezliczoną ilość trudnych sytuacji. Oczywiście nie zmieniają się też warunki, to znaczy nadal wszystko odbywa się w jakiś egzotycznych krajach, gdzie trzeba walczyć nie tylko z własnym charakterem, który pakuje nas w coraz to większe kłopoty, ale też z wieloma zagadkami, które od milionów lat czekają na osobę, która je rozwiąże. Akcja toczy się szybko, a oparawa audiowizualna daje możliwość na zanurzenie się całkowite w tą grę. W 2015 roku jest przewidziana światowa jak też europejska odsłona tej gry, która dzięki naprawdę fantastycznej grafice całkowicie nas pochłonie.

Odważna Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się znaleźć

Ten, kto uwielbia przygodowe gry doskonale wie, że Tomb Raider to gra, która miewała swoje wzloty i upadki, ale po restarcie serii wiele się zmieniło. Dlatego tak duża popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie ma jej na rynku. To gra, która na sto procent chwyci za serce graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że cechuje się sporą brutalnością i wielością różnego rodzaju survivalowych zagrywek, to i tak okaże się świetna dla graczy w różnym wieku. Co ciekawe ta wersja gry jest wzbogacona o nowe miejsca, do których dociera bohaterka, a to pozwala na stałe zaskakiwanie gracza. A jak wiemy najlepsza gra to ta, która ma sporo elementów zaskoczenia. Lara Croft nadal korzysta z łuku i umie po cichu przemknąć za plecami wrogów. Jednak używa również ognia, dochodzi w tej serii do regularnych wymian ognia, co we wcześniejszych odsłonach nie miało miejsca.

Lara Croft chce spełnić swoje przeznaczenie, a to oznacza, że ma zamiar stać się rabusiem grobowców. Choć dla sporego grona osób brzmi to dość kiczowato, kobieta, która biega i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby otrzymać cenny skarb, to dla dzieciaków. Ale, jeżeli tylko damy szansę tej grze to na pewno stwierdzimy, że fabuła jest w porządku. Chociaż należy przyznać, że duże znaczenie ma odtwórczyni roli w ekranizacji filmowej. Znana wszystkim z tej roli Angelina Jolie wpisała się złotymi zgłoskami do kina akcji tą właśnie rolą. Nie sposób nie stwierdzić, że choć mało, kto spodziewałby się, że ta piękna aktorka będzie świetną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy się nią po ekranizacji po prostu zachwycili.

Szukasz może następnych pomysłów związanych z poruszanym w tym wpisie tematem? Jest na to znakomita rada: kliknij tu i zobacz więcej w serwisie (http://marynabialka.pl/pensjonat-bialka-tatrzanska).

Stąd również duży sukces następnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty premiery tej gry. Są przekonani, że jest, na, co czekać i że powinno się ja kupić nawet w ciemno.