Czy dojrzały facet winien młócić w gry komputerowe?

Powodzenie gier komputerowych regularnie wzrasta. Grają nie jedynie dzieciaki, lecz również dorośli, tak mężczyźni, jak także panie. Gry zrobiły się w dzisiejszych czasach pewną z najbardziej popularnych odmian zabawy i spędzania czasu wolnego.

wojna o pierścień

Autor: Selena N. B. H.
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym powstaje zapytanie: czy dorosły facet winien bawić się w gry komputerowe?
smartfon
Dorosły mężczyzna kojarzy nam się z odpowiedzialnością i atencją, jednakże czy taki pan nie może mieć swojej pasji? Jeden lubi brudzić się w smarach naprawiając własny samochód, a drugi młócić w gry. Zaraz zaraz, przecież majsterkowanie jest przydatne, natomiast granie na konsoli to strata czasu. A kto oznajmił, iż pasja ma być przydatna dla innych? Jest pożyteczna dla tego, kto ją ma, albowiem realizując ją czyni to co sprawia mu radość.

Mogłeś przeglądnąć tu wiele interesujących postów, prawda? Równie kolejna strona (http://www.domsenioramarconi.pl/kontakt/) oczekuje na Ciebie pod podanym linkiem, a tam dużo detali.

Gra wojna o pierścień jest istotnie przyjemnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Posiadanie jakiejkolwiek pasji czyni człowieka w wyższym stopniu interesującym, natomiast każdy facet posiadający pasję, posiada dzięki niej cząsteczkę swojej prywatności, której nie musi tracić razem z założeniem rodziny. Dojrzały mężczyzna grający w Super Farmer kojarzy się z gościem, jaki nie ma znajomych, towarzyskiego życia, a każdą wolną chwilę spędza przy komputerze. Dzieję się tak jednak tylko w skrajnych sytuacjach, zaś uzależnione od gier komputerowych częściej są dzieci. Nie ma nic szkodliwego w tym, że dorosły mężczyzna grywa w gry komputerowe, jeżeli: nie zaniedbuje poprzez to swoich obowiązków domowych, rodzinnych lub zawodowych; nie gra w gry MMORPG, jakie określone są dla młodszych, bo gra toczy się w czasie faktycznym, zaś dorosły mężczyzna ma obowiązki, które są ważniejsze; potrafi oddzielić świat wirtualny od realnego i nie pojawiają się u niego zaburzenia psychiczne związane z grami .

Co dojrzałemu mężczyźnie daje granie w komputerowe gry: możność rozwijania własnej pasji; odreagowanie po frasunkach dnia w pracy; możność kontroli tego w co grają wasze dzieci jak też lepszy kontakt z nimi; jeśli kobieta także lubi grać w abalone gra to kolejna okazja do wspólnego spędzania czasu, co nasili waszą więź.