Co należy zrobić, aby to bank stał się naszym klientem a nie odwrotnie?

W naszym życiu nie brakuje różnych okazji, na wymagania jakich moglibyśmy wymagać jakichś dodatkowych funduszy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzeńca, komunia wnuczki czy remont mieszkania.

siłownia

Autor: torbakhopper
Źródło: http://www.flickr.com
To normalne sytuacje, na które prawidłowo byłoby mieć wystarczające fundusze.
Z pewnością wiesz, ze instytucje finansowe to tak naprawdę sklepy z pieniędzmi. Ich interesanci, czyli w praktyce właściwie niemalże wszyscy dorośli ludzie, za swe środki pieniężne kupują czasem odmienne środki pieniężne. To absurdalne na pozór twierdzenie opiera się jednak na uczciwych strategicznych podstawach. Gdy bierzemy w instytucji finansowej jakiś kredyt, to płacimy za niego później regulując należne zobowiązanie wspólnie z odsetkami. Tak jest np. kiedy pragniemy wykorzystywać przykładowo ekstra portfel pozyczka. Jest to tak zwany produkt finansowy, jaki można by oznajmić leży na bankowej półce koło takich wyrobów jak debet, konto bankowe ROR czy kapitał inwestycyjny albo IKE. Taki ekstra portfel pozyczka (ekstra portfel pozyczka) to jedna z postaci dodatkowego finansowania swoich wydatków, które potrafią być przecież mniej lub w większym stopniu spodziewane – .
Dla obywateli, którzy są w większym stopniu spokojni o swoje fundusze, banki przygotowały takowy produdkt finansowy jak między innymi lokata bezkarna bgżoptima. Osoba nie będąca z wykształcenia ekonomistą może nie rozumieć, iż takowy towar finansowy jak lokata bezkarna bgżoptima funkcjonuje bankom do gromadzenia środków finansowych na inne potrzeby np. na pożyczki, które są później proponowane odmiennym interesantom instytucji finansowych. Tak, to mogłoby być początkowo dziwne i zawiłe, ale środki pieniężne to asortyment, który można by kupować i sprzedawać za… środki pieniężne – więcej o ekstra portfelu pozyczka.

Oczywiście lokata bezkarna bgżoptima zarabia na siebie oraz osoba, jaka się na nią zdecyduje, po jakimś czasie otrzyma z góry uzgodnione odsetki. Pozostałymi słowy w takiej sytuacji to bank będzie naszym interesantem a nie na odwrót. To błahe, prawda?