Aplikacja rozliczająca podatek dochodowy od osób fizycznych drogą internetową- znaczne udogodnienie dla podatników

Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie proste jak nigdy przedtem, jeżeli w czasie wypełniania deklaracji podatkowej skorzystają Państwo ze specjalnie uszykowanego przez nas narzędzia.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki naszemu bezpłatnemu programowi mają Państwo szansę stworzenia i należytego uzupełnienia formularza deklaracji, który następnie można wydrukować i wysłać w tradycyjny sposób do odpowiedniego urzędu, bądź dokończyć proces przez Internet i wysłać deklarację bezpośrednio do systemu – więcej informacji

Druga ze wskazanych opcji jest wyjątkowo łatwa i przystępna, a jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie próbował rozliczyć się z fiskusem w formie e-deklaracji, to koniecznie musi zaznajomić się z naszym programem.

Uzupełnianie zeznania podatkowego jest nietrudne i potrwa tylko kilka minut, dzięki czemu zaoszczędzić można czas, który do tej pory byli Państwo zmuszeni spędzać przy manualnym wypełnianiu formularza oraz w kolejkach na poczcie albo w urzędzie skarbowym.

Proces wypełniania należy zacząć od uszykowania potrzebnych dokumentów oraz wybrania rodzaju deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT-37 i inne). Korzystając z naszego programu mają Państwo pewność, że opiera się on jedynie na aktualnie obowiązujących wzorcach formularzy.

obliczenia

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Później zeznanie podatkowe trzeba wypełnić w przedstawionych przez program kolumnach zaczynając od wpisania swych danych i informacji o wysokości i tytułów przychodu. W razie wystąpienia pomyłek bądź pominięcia obowiązkowych pól program poinformuje Państwa o tym cały czas.

Masz zamiar przejrzeć kolejny wpis na ów zajmujący temat? W takim razie kliknij łącze tu… i przeloguj się do nowej strony, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Po wpisaniu wskazanych wyżej informacji zostaje już jedynie zaznaczyć przysługujące zniżki oraz zadecydować o ofiarowaniu 1% na rzecz wskazanej fundacji pożytku publicznego.

inne informacje: rozliczenia