Aplikacja rozliczająca podatek dochodowy od osób fizycznych drogą internetową- znaczne udogodnienie dla podatników

Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie proste jak nigdy przedtem, jeżeli w czasie wypełniania deklaracji podatkowej skorzystają Państwo ze specjalnie uszykowanego przez nas narzędzia.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki naszemu bezpłatnemu programowi mają Państwo szansę stworzenia i należytego uzupełnienia formularza deklaracji, który następnie można wydrukować i wysłać w tradycyjny sposób do odpowiedniego urzędu, bądź dokończyć proces przez Internet i wysłać deklarację bezpośrednio do systemu – więcej informacji

Druga ze wskazanych opcji jest wyjątkowo łatwa i przystępna, a jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie próbował rozliczyć się z fiskusem w formie e-deklaracji, to koniecznie musi zaznajomić się z naszym programem.

Uzupełnianie zeznania podatkowego jest nietrudne i potrwa tylko kilka minut, dzięki czemu zaoszczędzić można czas, który do tej pory byli Państwo zmuszeni spędzać przy manualnym wypełnianiu formularza oraz w kolejkach na poczcie albo w urzędzie skarbowym.

Zapraszamy – naciśnij tutaj słomki i przeloguj się na inną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie nowe oraz interesujące informacje.

Proces wypełniania należy zacząć od uszykowania potrzebnych dokumentów oraz wybrania rodzaju deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT-37 i inne). Korzystając z naszego programu mają Państwo pewność, że opiera się on jedynie na aktualnie obowiązujących wzorcach formularzy.

obliczenia

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Później zeznanie podatkowe trzeba wypełnić w przedstawionych przez program kolumnach zaczynając od wpisania swych danych i informacji o wysokości i tytułów przychodu. W razie wystąpienia pomyłek bądź pominięcia obowiązkowych pól program poinformuje Państwa o tym cały czas.

Masz zamiar przejrzeć kolejny wpis na ów zajmujący temat? W takim razie kliknij łącze tu… i przeloguj się do nowej strony, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Po wpisaniu wskazanych wyżej informacji zostaje już jedynie zaznaczyć przysługujące zniżki oraz zadecydować o ofiarowaniu 1% na rzecz wskazanej fundacji pożytku publicznego.

inne informacje: rozliczenia