Standy kartonowe jako wizualne, wolno stojące formy reklamy

Żadne biuro nie może obejść się bez rozmaitych towarów papierniczych. Segregator to nie tylko metoda na magazynowanie dokumentów.
Towar z poszczególnym nadrukiem, cechującym markę i jednostkę, staje się efektywnym narzędziem reklamowym. Segregatory biurowe skonstruowane z najlepszej jakości, sztywnej tektury, zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przede wszystkim umożliwiają jednak estetycznie i systematycznie rozmieścić całość dokumentacji firmowej. Segregator A4, jako najbardziej popularny format, cieszy się pośród artykułów biurowych największym popytem. Jest wyekwipowany w dodatkowe miejsce do opisu na wierzchołku, dzięki czemu w bardzo prosty sposób zezwala zachować ład w każdym archiwum w biurze.

segregatory i standy reklamowe

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Standy kartonowe przestrzenne są wykonywane przede wszystkim z kartonów falistych kaszerowanych, czy też litych kilkuwarstwowych tektur.
Standy kartonowe to wizualne, wolno stojące postaci reklamy użytkowane w promocji.

Ekscytujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, kliknij ten link. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (https://www.progresdisplays.pl/trybunki-i-lady-reklamowe) – one także Cię żywo zaciekawią!

Istnieje mnóstwo modeli standów reklamowych. Standy kartonowe dostępne tutaj doskonale powiększają sprzedaż promowanych wyrobów, zachęcając do zaciekawienia określonym towarem. Kluczową przyczyną decydującą za wyższością standów z tektury nad innymi jest ich o wiele niższa cena i opcja aplikacji grafiki o najlepszej rozdzielczości. Standy kartonowe pozwalają na oszczędne przeznaczenie nawierzchni.

Ergonomiczne dojście do produktu odnajdującego się na półce, lub zawieszce przynosi dowolność rozlokowania standów. Finezyjna, delikatna budowa i estetyka wykończenia, to pozytywy takiego gatunku materiałów.