Standy kartonowe jako wizualne, wolno stojące formy reklamy

Żadne biuro nie może obejść się bez rozmaitych towarów papierniczych. Segregator to nie tylko metoda na magazynowanie dokumentów.
Towar z poszczególnym nadrukiem, cechującym markę i jednostkę, staje się efektywnym narzędziem reklamowym. Segregatory biurowe skonstruowane z najlepszej jakości, sztywnej tektury, zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przede wszystkim umożliwiają jednak estetycznie i systematycznie rozmieścić całość dokumentacji firmowej. Segregator A4, jako najbardziej popularny format, cieszy się pośród artykułów biurowych największym popytem. Jest wyekwipowany w dodatkowe miejsce do opisu na wierzchołku, dzięki czemu w bardzo prosty sposób zezwala zachować ład w każdym archiwum w biurze.

segregatory i standy reklamowe

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Standy kartonowe przestrzenne są wykonywane przede wszystkim z kartonów falistych kaszerowanych, czy też litych kilkuwarstwowych tektur.
Standy kartonowe to wizualne, wolno stojące postaci reklamy użytkowane w promocji.

Ekscytujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, kliknij ten link. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (https://www.progresdisplays.pl/trybunki-i-lady-reklamowe) – one także Cię żywo zaciekawią!

Istnieje mnóstwo modeli standów reklamowych. Standy kartonowe dostępne tutaj doskonale powiększają sprzedaż techniki sprzedaży szkolenia promowanych wyrobów, zachęcając do zaciekawienia określonym towarem. Kluczową przyczyną decydującą za wyższością standów z tektury nad innymi jest ich o wiele niższa cena i opcja aplikacji grafiki o najlepszej rozdzielczości. Standy kartonowe pozwalają na oszczędne przeznaczenie nawierzchni.

Ergonomiczne dojście do produktu odnajdującego się na półce, lub zawieszce przynosi dowolność rozlokowania standów. Finezyjna, delikatna budowa i estetyka wykończenia, to pozytywy takiego gatunku materiałów.