Sprawdzone produkcje dla popołudniowego odprężenia. Parę propozycji

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy skończyć ciężki tydzień oglądając niezły film, dobrze jest sięgnąć po coś z nowych rzeczy lub żelaznej klasyki. W przypadku kiedy lubimy różne gatunki filmowe, jest ogromna szansa, że wybierzemy film, który przypadnie do gustu nam obojgu. Po dokonaniu wyboru tytułu dobrze jest sprawdzić opis fabuły i opinie o filmie, choć nie musimy się nimi sugerować.

łzy słońca

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Gdy jesteśmy spragnieni silnych emocji, sięgnijmy po produkcję Łzy słońca. To świetna, sensacyjna opowieść, która zyskała sobie ogromną popularność wśród amatorów kina akcji a także przychylność krytyków i branży, czego dowodem były choćby nagrody dla aktorów i świetna sprzedaż DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy uwielbiają popisowe, ekranowe wcielenia Monici Belucci i Bruce’a Willisa, ponieważ stwarzają klimat filmu i grają doskonale. Silne uderzenie zapewni też Adrenalina 2 – . Film o takim tytule nie zostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku. Jeśli tylko oczekujemy fajnego, rozrywkowego filmu z dużym przytupem – Adrenalina 2 jest dla nas. Jeżeli potrzebujemy czegoś lekkiego, wybierzmy coś spośród komedii. Choć naprawdę trudno trafić na film (wybierz wideofilmowanie Kraków) komediowy jaki, trafia zarówno do pań, jak i panów, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w typ obu płci. Lekki i śmieszny film o parze żyjącej po sąsiedzku i uczęszczającej do tej samej szkoły, lecz całkowicie się nie lubiącej. Dziwnym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w zamienionych ciałach i wtedy film zaczyna się rozwijać. Chociaż opis może brzmieć banalnie, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu wszystkim, którzy w kinie szukają przede wszystkim wielu powodów do wybuchów śmiechu. Jeżeli chcielibyśmy pozostać w nastroju komediowym, Dwa tygodnie na miłość doskonale w niego się wpasują – To fajna opowieść bez głębokich wynurzeń, ale bardzo sympatyczna, lekka i miła dla oka, idealna na relaks i uwolnienie myśli od trosk całego tygodnia.

Otwórz kluczowy link (http://www.galerialucznik.pl/pl/blog/sprytne-patenty-na-odkurzanie-1531134576.html). Na stronie znajdziesz interesujące fakty na to zagadnienie, omówione w naszymtekście.

Fajne kreacje przystojniaka – Hugh Granta i zjawiskowej – Sandry Bullock z pewnością zapadną w pamięć, ale Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.

Gdy chcemy sporej dawki adrenaliny, wybierajmy produkcje sensacyjne, a kiedy po pracowitym tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, przyjemna komedia romantyczna będzie doskonała.