Jak urządzić fantową loterię?

Loterię fantową możemy wdrożyć w organizację nieomal każdej z imprez. Zabawa z pewnością będzie wyśmienita!
Przyjemność z nagrody należy się każdemu z uczestników, zatem zdobyczy winno być tak wiele, ile zaproszonych uczestników plus kilka ponadprogramowych, na wszelki wypadek, jako że może któryś z gości przyprowadzi ze sobą jeszcze kogoś.

rachunki

Fantem może zostać wszystko: zacząwszy od „złotej myśli” (pięknie wypisanej na niedużym kartoniku) do miotły (takowa wygrana na pewno nastręcza ogromnego poczucia humoru). Ważne jest, ażeby zdobycze miały zbliżoną wartość .

Stworzyliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające wiadomości na ciekawiący Cię dział. Wejdź do kolejnego wpisu i czytaj wpis księgowość przez internet.

Lepiej jest nie mieszać stosunkowo drogich rzeczy z opakowaniami gumy balonowych ani również trofeów odwołujących się do jakiegoś poczucia humoru z rzeczami zupełnie na poważnie. Najistotniejszy jest pomysł. Ciekawie może wypaść loteria, w której wszystkie trofea zostały zrobione przez gości – ciepło widziane będą na pewno własnoręcznie stworzone oraz własnoręcznie oprawione rysunki. Zdobycze można także zwyczajnie zgromadzić zawczasu pośród rodziny. Przyjmujemy każdy podarowany drobiazg, jednakże krytycznie go następnie oceniamy – nie powinien być zniszczony, chyba iż zużycie nadaje mu nadzwyczajną wartość, na przykład jest to niepowtarzalny egzemplarz „Pana Tadeusza” naznaczony uwagami interpretacyjnymi nauczycielki od języka polskiego.

sprzedaży

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli planujemy nabyć trofea, poszukujmy rzeczy dowcipnych oraz niekosztownych. Kupujmy takie rzeczy, jakie sami chcielibyśmy zyskać.

Gdy trofea zostały już opakowane, organizatorzy muszą wyprodukować bilety loteryjne. Najprościej możemy to uczynić, numerując fanty oraz na odrębnych karteczkach notując takie same numery. Karteczki zwijamy i skończone.