Jak popularność piłki nożnej ma przełożenie na komputerowe gry, z czego się bierze fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na świecie, trudno się więc dziwić, że powstało mnóstwo gier opartych na rywalizacji dwóch piłkarskich zespołów.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak chyba nic nie dorówna pod względem funkcjonalności i grywalności serii Fifa, jaka już od ponad dekady cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń graczy. Każda z nowych odsłon to jeszcze więcej szczegółów, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, ale też polepszona mechanika gry. To wszystko prezentuje fifa 11 pc, zajrzyj to wszystko można zobaczyć w następnych odsłonach tego komputerowego hitu. Korzystając z popularności tej serii zaczęły się pojawiać nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną. Na przykład fifa street 2 przenosi grających na uliczne boiska w miastach całego świata.
dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile tradycyjne wersjeFify są typowymi zręcznościówkami, w których strzelić trzeba swoim przeciwnikom jak najwięcej bramek, to fifa manager jest jedną z najpopularniejszych strategii sportowych, jakie wydano do tej pory. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, który musi swoim zespołem pokierować.

To ważne źródło (https://pizzahut.pl/restaurants/1006-pizza-hut-dostawa-poznan-pestka) dotyczy publikowanej tu tematyki, zatem jeżeli jest ona godna Twej uwagi, to kliknij ten odnośnik!

Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom możliwości, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia piłkarzy. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, 35 tysięcy zawodników i mnóstwo statystyk, na których opierać się można podczas podejmowania decyzji.

Wielbicielom tego typu formy zabawy fifa manager 12 zapewni wiele długich godzin grania, lecz również wiele satysfakcji, jak się osiągnie zaplanowane cele.