Fundusz zalążkowy – bezsprzecznie świetne rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych firm

Teraźniejszość cechuje ciągły postęp. Powstaje coraz więcej zakładów, a przedsiębiorcy stają na głowie, by zachować swoją pozycję na rynku.

absolwenci

Autor: Karen Mardahl
Źródło: http://www.flickr.com
Tworzą innowacyjne towary, testują nowe pomysły. Wszytko po to, żeby przyciągnąć nowych odbiorców.
Realizacja odkrywczych rozwiązań wymaga dużych nakładów pieniężnych na każdym etapie wdrażania nowych technologii – zaczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie poprawek, a na komercjonalizacji kończąc. Właśnie z myślą o takich projektach powstał fundusz zalążkowy, inaczej mówiąc inkubacyjny – sprawdź fundusz zalążkowy w Prometeia. To idealna szansa na zdobycie „świeżego” kapitału, w szczególności dla dopiero zakładanych spółek, którym bank nie udzieli kredytu ze wzglęu na brak niezbędnych zabezpieczeń. Aktualnie coraz więcej „ludzi biznesu” sięga po rzeczoną formę wsparcia, by, na przykład wybudować prototypy rozmaitych wynalazków.

Poświęć chwilę i sprawdź tu zezwolenie typu a dodatkowe informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zaciekawią, więc nie czekaj za długo:)

Dobrze byłoby zaznaczyć, że nioemniejszym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, funkcjonujący w ramach tej samej infrastruktury technologicznej, co „zwyczajna” giełda.

Masz ochotę zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, lecz nie wiesz jak jak się do tego zabrać? Bez obaw, autoryzowany doradca New Connect bez wątpienia we wszystkim Ci pomoże i udzieli cennych rad – autoryzowany doradca newconnect z Prometaia zaprasza.